اقتراح : با چه چیزی به یادم می افتی ؟

عبدالستار کاکایی دیشب پیامک زد :

« چی باعث می شه یادم بیفتی ؟

این سؤال را به دوستان و آشناهات بفرست جوابهای جالبی می گیری.

اما اول جواب این سؤال را درباره من بگو ».

***

این پیامک را با امضای خودم برای فهرست گوشی تلفنم فرستادم و هنوز دارم جواب می گیرم. جوابها خیلی متنوع است . از نکاتی که خودت هم نمی دانستی و تصورش هم نمی کردی که بعضی ها با چه بهانه ای یادت می کنند؛ بهانه های خوب و بد. همچنین این سؤال ، یک فرصت خوبی شد که بسیاری از نقاط ضعف و البته قوّتم را هم بدانم .

توصیه می کنم شما هم این کار را بکنید و چنین سؤالی را از دوستانتان بپرسید.

رضا احسان‌پور عزیز هم پیشنهاد کرد از جوابهای دریافت شده یک روزنوشت وبلاگی بگذارم . فعلاً تصمیم گرفتم همین موضوع را سوژه کنم اما اگر شما هم فکر می کنید جوابهایی که برای من آمده به درد دیگر مخاطبان هم می خورد بگویید تا جدی تر رویش فکر کنم.

اما علی الحساب دوستانی که شماره مرا دارند جواب آن پرسش را برایم بفرستند و کسانی که ندارند همین جا ( ترجیحاً در وبلاگ و یا هم در گودر و هم در وبلاگ ) کامنت کنند تا ببینیم برای انتشارش چه کنیم.

/ 176 نظر / 77 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Dont Follow Maryam

میوه و بشقاب میوه

جنجال یک سکوت (در گودر)

من روزنامه کیهان می بینم یاد شما می افتم ! حالا این اس ام اس رو من به یکی از دوستان زدم...جواب داده آدم ریاکار میبینم یاد تو میفتم :|

سید هادی حسینی

فضای زیبا و سنتی طبیعت.

حمید عسکری

سلام به یاد آب و آتش

یوکابت جباری

من هر وقت که خروس ببینم یا صداشو بشنوم به یاد شما می افتم. چون این صدا ، حرف آقا رضا پسر عمه تون رو به یادم میاره که اون روز که مشهد رفته بودیم خونه شون می گفت : خنده های تقی خروس آساست!

میری

سلام . جالبه... می دونید مهربونی‌تون و لبخندهایی که پشتش ایمانی راسخ بود اما از همه مهمتر خوب گوش کردنتونه که هنوز که هنوزه بهش ایمان دارم.

سعید دژاکام

خاطرات کودکی، کامی و مامی، هیاهوی انقلاب، اسم بنی صدر، بادبادک بازی، مرغ و خروس و اردک و گنجشک، اولین کمد چوبی دست ساز برای من، ضبط و دوربین؛ جبهه، لبنان، مین، غواصی، دکل، خطاطی، بانک نوار، کتابخانه و آرشیو غنی، رمان، حسن تهرانی، دوستان دانشکده و انجمن، معلمی هنر،ادبیات و سیاست، میرحسین و بهزاد، محتشمی و خوئینی ها، بای سیکل، مخملباف، موسیقی سنتی، تالار وحدت، حوزه هنری، نمایشگاهها، سلف دانشگاه تهران! کیهان، آه بازهم باید دوید، فوت امام، اجازه هست آقای ...، سرویس مقالات سیاسی و شهرستانها، مشهد، کرمان، راحیل، زهرا ولایت فقیه، دشمنی با هاشمی از موضع چپ از موضع راست، تسویه حساب با یک طرف، بی چون و چرا احمدی نژاد

مهندس توفیق وحیدی آذر

به شور امیروف و به سفر نخجوان!

دوست

بلا استثنا هر وقت «گنجشک» ببینم.

نرگس (خواهرم)

اردیبهشت ، روزنامه ،مثبت اندیشی و مهربانی